Aktuální informace - King Charles Spaniel

Přejít na obsah
6.2.2021
Vážení přátelé.
Omlouváme se Vám za potíže s klubovými webovými stránkami, které vznikly úmrtím webmastera. Věříme, že se Vám nové stránky budou líbit a budete se v nich velmi dobře a rychle orientovat. Na stránkách se intenzivně pracuje a budou postupně doplňovány.
Vzhledem k současné situaci Vás zdvořile žádáme vás o úhradu členských příspěvků pro rok 2021 do konce února .
Rovněž Vám sdělujeme, že pro Vás připravujeme jarní klubovou výstavu o jejíž realizaci Vás budeme prostřednictvím webových stránek ale i e-mailem informovat ihned, jakmile dojde k rozvolnění vládních nařízení vzhledem k současné epidemické situaci.
Děkujeme za pochopení a těšíme se s Vámi všemi na setkání.
Výbor Klubu
King Charles Spaniel Klub