Výstavy pořádané Klubem - King Charles Spaniel

Přejít na obsah
Vážení přátelé, chovatelé a milovníci king charles spanielů.
Dovolte nám, abychom Vás pozvali na vánoční klubovou výstavu se zadáváním titulů Klubový vítěz mladých a Klubový vítěz dne 18. prosince do Charvatců, část obce Martiněves PSČ 411 19
Delegaci přijal a posuzování potvrdil Dr. ANDREAS SCHEMEL z UK.
Přihlášky na výstavy přijímáme on-line DOG OFFICE Přihlášky jsou již v systému spuštěny.
Těšíme se na Vás.
Výbor klubu.

Srdečně Vás všechny zveme na mimořádnou speciální výstavu, která proběhne 2. 10. 2021, která se bude konat na výstavišti v Brně.
Přihlášky na výstavy přijímáme on-line DOG OFFICE

Srdečně Vás všechny zveme na klubovou a speciální výstavu ve dnech 12.  a 13. 6. 2021, která se bude konat v sále kulturního domu v Lubné u  Rakovníka.

ilustrační foto
King Charles Spaniel Klub