Výstavy pořádané Klubem - King Charles Spaniel

Přejít na obsah

Výstavy pořádané Klubem

12.10.2022
Srdečně Vás všechny zveme na tradiční klubovou výstavu dne 10. prosince, která proběhne v sále restaurace Krčma na Kyrově. Pozvání k posuzování přijala a potvrdila Mrs. Marilyn Tuesley z USA .
Moc se na Vás na všechny moc těšíme.
Výbor klubu.

15.6.2022
Srdečně Vás všechny zveme na tradiční letní klubovou výstavu, která proběhne 9. července v sále Sportovního domu v Hostouni u Prahy. Delegaci k posuzování přijala dlouholetá chovatelka KCS paní Sara Nordin ze Švédska.
Těšíme se na Vaši účast.

18.3.2022
Vážení přátelé.
Srdečně Vás všechny zveme na tradiční  jarní klubovou výstavu, která se bude konat dne 16. dubna v sále  restaurace U hřiště v Lišanech u Rakovníka. Pozvání k posuzování   přijala paní Marie Petersen z Dánska. Přihlášky pouze on-line  prostřednictvím systému DOG OFFICE. Platba výstavních poplatků je možná  hotově v den výstavy.
Těšíme se na Vaši účast.
Výbor klubu